İş Başvurusu

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu 

 

 Mersin Şehir Hastanesi hasta bakım kapasitesi bakımında dikkat çeken şehir hastanelerinden birisidir. Ülkemizin en büyük kentlerinden birisi olan Mersin sağlık alanında da dikkat çeken şehirlerden birisidir. Birden fazla ünite bulunan bu hastanede çalışan kişi sayısı da epey fazladır. Bu nedenle iş arayan adaylar için her yıl tercih edilmektedir.

Ülkemizde yer alan Mersin Şehir Hastanesi son derece modern ve dikkat çeken hastanelerin başında gelmektedir. Yüksek bir teknolojik altyapıya sahip bu hastane yüksek güvenlik önlemleri ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bu hastane hastalara en iyi hizmet vermek adına da büyük yatırımların yer aldığı hastanelerin başında gelmektedir.

Sağlık Bakanlığı Özel Kamu İş birliği kapsamında yaptırılan bu hastane bünyesinde aynı zamanda binlerce kişiyi de istihdam etmektedir aynı zamanda her gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Hastane ayrıca şehre ve ülke ekonomisine kattığı önemi de sağlayan hastanelerin başında gelmektedir.

mersin şehir hastanesi iş ilanları
mersin şehir hastanesi iş ilanları

Mersin Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Ülkemizin modern ve teknolojik altyapıya sahip hastanelerinden birisi olan Mersin Şehir Hastanesi ülkemizin ilk şehir hastanesi olma özelliğine sahiptir. Kamu Özel İş birliği kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından CCN İnşaat Holding’e yaptırılmıştır. Yüksek kapasiteye sahip bu hastane hasta bakımı olarak da dikkat çeken hastaneler arasında yer almaktadır. Hastane Mersin ilinin Toroslar ilçesinde Korukent Mahallesinde yer almaktadır. Hastanenin şehir merkezine yaklaşık uzaklığı 7 kilometredir. Yatak kapasitesi olarak Dünyanın en büyük yatak kapasitesine sahip hastaneleri arasında yer almaktadır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2017 yılında açılışı gerçekleştirilen hastane sağlık sektörü iş alımları bakımından ülkemize olan dikkatleri üzerine toplamıştır bilindiği üzere ülkemizde sağlık yatırımları her yıl gitgide artmaktadır. Bu yatırımlardan birisi olan Mersin Şehir Hastanesi de Genel hastane binası, kalp ve damar, kadın doğum ve çocuk, genel onkoloji ve psikiyatri hastanelerinden oluşmaktadır.

Şehir Hastanesi Hangi Hastanelerden Oluşmaktadır

Mersin Şehir Hastanesi 800 yatak kapasiteli odalara sahip olup aynı zamanda VİP, süit hasta odalarına sahiptir. Çevre il ve ilçelerden hasta kabul eden hastane birçok kişiye hizmet vermektedir. Hastanede aynı zamanda helikopter pisti de bulunmaktadır. Bu sayede uzak engebeli yerlerden de hasta kabulü sağlanmaktadır.

Hastanede aynı zamanda 770 araç kapasiteli açık otopark, 3 bin 89 araçlık da kapalı otoparkı bulunmaktadır. Bu sayede ziyaretçiler arabalarını kolayca park edebilecektir.

Bunun yanı sıra genel hastane bünyesinde 276 poliklinik, 210 yoğun bakım, 52 ameliyathane, 36 endoskopi ünitesi, 152 pre-post, 30 diyaliz, 7 anjiyografi, 50 kemoterapi salonu, 8 triyaj, 72 yataklı acil arenası, 6 acil izolasyon odası, 12 travma ve 9 genel tedavi üniteleri de bulunmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Şehir Hastanesi Kamu özel iş birliği ile birlikte yaptırılmış bir hastane olup yüksek kapasiteli hastaneler arasında yer alması bakımından her yıl binlerce kişiyi istihdam sağlanmaktadır. Bu nedenle Mersin Şehir Hastanesi iş başvurusu yapmak isteyen kişi sayısı epey fazladır. Mersin Şehir hastanesi özellikle güvenlik, hemşire, ATT uzmanı, sağlık teknikeri, temizlik görevlisi alanlarından işçi alımı yapmaktadır. Yüksek kapasiteye sahip bu hastanede çalışmak isteyen kişiler firmaya ya da İŞKUR üzerinden müracaat etmelidirler.

Mersin Şehir Hastanesinde 500 hekim 2047 sağlık personeli ve 2 binin üzerinde sağlık çalışanı bulunmaktadır. Her geçen yıl açık alanlara istihdam sağlayan hastane bu yılda alım yapacaktır.

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvuru Formu

Şehir Hastanesinde çalışmak isteyen adaylar Mersin Şehir Hastanesi iş başvuru formuna ulaşmaya çalışmaktadır. Mersin Şehir Hastanesinde yapılacak alımlar iş güvenliği uzmanı, avukat, acil tıp teknisyeni, anestezi uzmanı, ATT, hemşire, doktor, fizyoterapist, diyetisyen, özel güvenlik görevlisi, mühendis, tıbbi sekreter, hasta kabul elemanı, şoför, sağlıkçı, ambulans şoförü alımları yapılmaktadır. Bu kadrolara başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinde yer alan açık pozisyonları kontrol edebilir. Böylece bulunduğu şehrin İŞKUR müdürlüğüne giderek Mersin Şehir Hastanesi iş başvuru formu doldurarak bu tür pozisyonlar için iş başvurusu yapabilir.

Bu ve bunun gibi milyonlarca iş ilanı dışında evden para kazanma yöntemleri hakkında fikir sahibi olmak için burayı, farklı ülke ekonomilerini ve iş ilanlarını merak ediyorsanız burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu