İş Başvurusu

Isparta Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Ülkemizde son zamanlarda sağlık alanına yapılan yatırımlar artış göstermeye başlamıştır bu sayede yapılan Isparta şehir hastanesi vasıtasıyla birçok vatandaş ücretsiz bir şekilde hastanelerden yararlanabilmektedir.

Isparta Şehir Hastaneleri bilindiği üzere birden çok kişiye sağlık hizmeti sunan hastaneler arasında yer almaktadır. Özellikle kapasite bakımında koca bir şehrin sağlık ihtiyaçlarını giderebilecek güçte olan bu hastaneler bir şehrin en önemli unsurudur. Sağlık Bakanlığı özel kamu iş birliği sayesinde birçok firma ile birlikte yaptırılan bu hastaneler sayesinde merkez il ve ilçelere sağlık desteği sunmaktadır.

Sağlık alanında yapılan devrimler niteliğinde görülen şehir hastaneleri bugün birçok şehirde hizmet vermekte ve birden çok şehirde ise yeni şehir hastaneleri yapılmaktadır. Şehir hastanelerinin devlet hastanelerinden farkı ise özel kamu teşebbüs iş birliği ile yapılması ve hastanelerin bir kısmının özel firmalara ait olmasıdır. Bu sayede şehir hastaneleri dışardan işçi alımı yapmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Ülkemizde sağlık alanından yapılan yeniliklerden birisi olarak görülen şehir hastaneleri birçok ilde faaliyet göstermektedir. Bu illerden birisi de Isparta olup Isparta Şehir Hastanesi 1.2 milyarlık yatırım desteği ile yaptırılmıştır. En ileri teknolojiye sahip hastane modern tıp alanında örnek verilebilecek hastaneler arasında yer almaktadır. Sağlıkta dönüşüm projesi kapsamında üçüncü olarak yaptırılan bu hastane 755 yatak kapasitesine sahip olup aynı zamanda hastanede 300’’ü tek, 150’si ise iki kişilik odalarda hizmet verilmektedir.

Şehir hastanesinde aynı zamanda 131 yataklı yoğun bakım ünitesi, 20 ameliyathane, 167 poliklinik bulunmaktadır. Aynı zamanda bütün odalarında WC, TV ve Wifi desteği sağlanmaktadır.

Her türlü deprem riskine karşılık deprem izolatörüne sahip bina akıllı bina desteği ile donatılmıştır herhangi bir deprem anında, sarsıntının etkisi azaltmak için hastanedeki çalışmaların aksamadan devam etmesi sağlanmaktadır. Akıllı bina konseptiyle inşa edilen Isparta Şehir Hastanesi aynı zamanda trijenerasyon ve güneş panelleri sayesinde kullandığı elektriğin yüzde 35’ini de kendisi üretebilmekte böylesine bir altyapıya sahip hastanede aynı zamanda 297 araçlık açık, 1.965 araçlık kapalı otopark bulunmaktadır. Bunun yanı sıra helikopter pisti ve vale desteği de sağlanmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesinde öne çıkan bir diğer özellik ise anne oteli uygulamasıdır. Burada yeni doğan ve yoğun bakımda bebeği tedavi gören annelerin kalması sağlanıyor. Daha çok şehir dışından gelen hastaların konaklaması için özel bir alan oluşturulmuştur.

Isparta Şehir Hastanesi Kim Tarafından Yaptırıldı?

Ülkemizin en büyük üçüncü şehir hastanelerinden birisi olan Isparta şehir hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından kamu özel işbirliği vasıtasıyla ülkemizin önemli inşaat firmalarından birisi olan Akafen İnşaat iş başvuruları tarafından yaptırılmıştır 850 yatak kapasiteli olan şehir hastanesi 180 bin metre kareye kurulu bir alana sahiptir. Yaklaşık 1,2 milyarlık yatırım desteği ile yapılan hastane Isparta ili ve ilçelerine sağlık alanında yardımcı olmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi İş Başvuruları

Isparta şehir hastanesi Akafen Holding bünyesinde olduğu için aynı zamanda her yıl iş başvurularını değerlendirmektedir. Birçok alanda istihdam sağlayan şehir hastanesine başvuru yapabilmek için öncelikle İŞKUR sitesi üzerinde açık pozisyon alanlarını kontrol etmek gerekmektedir. Isparta Şehir Hastanesi iş başvurularını kontrol ettikten sonra gerekli görülen alana başvuru yapabilirsiniz. Özellikle güvenlik görevlisi, ATT uzmanı, sağlık teknikeri, ambulans şoförü, hemşire ve benzeri alanlarda alım yapan hastane bu alanlarda faaliyet gösteren tecrübeli kişileri daha çok tercih etmektedir. Lisans ve ön lisans mezunu kişiler fark etmeksizin her türlü başvuruya açık olan şehir hastanelerinde çalışmak isteyen kişiler aşağıdaki adımları izleyebilir.

Isparta Şehir Hastanesi Başvuru Formu

Isparta ilinde faaliyet gösteren Isparta Şehir Hastanesi Akafen Holding tarafından yapılmıştır bu nedenle iş başvurularını da bu firma değerlendirmektedir. Öncelikle yapmanız gereken İŞKUR üzerinden Isparta Şehir Hastanesi alımlarını kontrol etmeniz gerektiğidir. Ardından gerekli görülen alana başvuru yapabilmek için ilinizde bulunan İŞKUR müdürlüğüne giderek Isparta Şehir Hastanesi iş başvuru formunu doldurmalısınız. Böylece iş başvurusunu tamamlamış olursunuz.

Akafen Holding insan kaynakları ekibi burada yer alan iş başvurularını değerlendirdikten sonra uygun gördükleri pozisyona alım yapabilir. Isparta Şehir Hastanesi her yıl birçok kişiyi işe almaktadır bu nedenle İŞKUR iş ilanlarına sık sık göz atmanız gerekebilir.

Farklı il şehir hastaneleri iş ilanlarına buradan ulaşabilir ayrıca yurtdışı iş ilanlarına da buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba
    Ben Okan Mert.29 yaşındayım,10 yıllık sıcak mutfak ve dünya mutfağı tecrübem var bunu kanıtlayan yeterlilik belge ve yiyecek,içecek hijyen belgelerimde mevcut.Antalya’da beş yıldızlı otellerde çalıştım teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu