İş Başvurusu

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Tekirdağ ili içinde çalışmak isteyenlere müjde. Tekirdağ Şehir Hastanesi iş ilanları ve iş başvuru formu doldurup alanınızla ilgili iş sahasına sahip olabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi iş ilanları ve iş başvuru formu ile açık pozisyonlarda kendi alanınızda iş bulabilirsiniz. Ülkemiz için en büyük başarılardan biri olan şehir hastanelerinin yapılması ile birlikte vatandaşlarına büyük bir hizmet kazandırılmıştır. Bu hizmetin sağlık alanında hastalar için en mükemmeli düşünülerek yapılan atılımlardan bir tanesidir. Hem hastalara yeni ve modern hastaneler hizmete getirilmiş hem de işsiz olan gençlere iş imkânı sunulmuştur. Hastanelerin birçoğunun bir çatı altında toplanarak hizmet verilmeye başlamasıyla oluşturulan büyük projelerden biridir.

Şehir hastanelerinin amacı şehirdeki tüm hastaneler aynı alanda amacı ile ulaşımın kolay olması hedeflenmektedir. Bu bağlamda özel ve kamu bünyesindeki firmaların ortak çalışması ile oluşturulan Tekirdağ Şehir Hastanesi 159 bin metrekarelik alana sahip olup, 566 yatak kapasitesi vardır. Bölgenin sağlık alanındaki üssü olarak değerlendirilmektedir. Hastane en son model cihazlarla ve modern bir görünüme sahiptir. Özel firmalardan olan AKFEN Holding tarafından yapılan personel alımlarında büyük bir yetkiye sahiptir. İŞKUR tarafından personel alımı yapılabileceği konusunda duyurular bulunmaktadır. İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden şehir hastanesinde alışmak istediğinizi belirten bir form doldurabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Personel Alımı

Devletimiz tarafından yapılan en büyük hizmetlerden biri sağlık alanındadır. İleri teknolojik cihazlar ve modern araçlarla vatandaşlarına üst seviyede bir hizmet sağlanmaya çalışılmaktadır. Tüm hastaların farklı bölgelerdeki hastanelere giderek zaman kaybını önlemiş olmakla birlikte şehirdeki tüm hastaneleri bir kampüste buluşturmuştur. Poliklinikleri, ameliyathaneleri, acil servis hizmetleri ile istenilen tüm şartları sağlamaktadır.

Tekirdağ Şehir Hastanesi personel alımı ilanları vererek açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. Şehirdeki hastanelerin birleşerek şehir hastanesinde görevlendirilen çalışanların haricinde yeni personel alımı yapılmaktadır. Bu personellerden aranılan özellikler duyurularda belirtilmektedir. Duyurular Sağlık Bakanlığı ve İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanmıştır. Bunun haricinde özel şirketler aracılığı ile de şehir hastanesi personel alımı iş ilanlarına da başvurabilirsiniz.

İlanlarda aranılan özelliklerin başında öncelikle sağlık alanında olup tecrübeli olması gerekir. Anestezi uzmanı, hemşire, acil tıp teknisyeni, ebe, güvenlik görevlisi gibi personellerin tecrübeli olması zorunlu kılınmıştır. Yapılan başvurular sonu Tekirdağ Şehir Hastanesi insan kaynakları tarafından yetkin görülen adaylar hemen belirtilen pozisyonda işe alınmaktadır. Ayrıca şehir hastanesi insan kaynaklarından başvuru yapılmaz. Ek personel ihtiyacını yine ilanlar vererek tıbbi sekreter, tıbbi dokümantasyon, biyomedikal teknikeri, sterilizasyon, temizlik görevlisi, bahçıvan, çamaşırcı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, ilaçlama elamanı gibi açık pozisyonda alımlarda yapılacaktır. Tim iş ilanları sitesi, kariyer ii ilanları sitelerinden bu ilanlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi İş İlanları

Şehir hastanelerinin hemen her şehirde bulunması projesi ile birlikte yeni iş alanları da açılarak daha iyi hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. Tüm ülkeden binlerce kadroya yerleştirilen personellerin boş kalan kadrolara da yenilerinin ekleneceği duyurulmaktadır. Tekirdağ Şehir Hastanesi iş ilanları için boş olan pozisyonlardan haberdar olmak için sosyal medyadan duyurular yapılmaktadır. Bununla birlikte Sağlık Bakanlığı ve İŞKUR’un resmi internet sayfasından da duyurular yapılır. İŞKUR üzerinden yapılan duyuruları takip etmek için https://esube.iskur.gov.tr adresinden takip edebilirsiniz. Ayrıca işi yapan yüklenici firmanın web sitesinden de ilanları takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Şehir hastaneleri hem sağlık alanında hem de istihdam sağlama alanında en yüksek sayıya ulaşmıştır. Aslında şehir hastanelerinde hem devlet destekli hem de özel şirketler tarafından verilen sağlık hizmetidir. Buradaki personel ihtiyacını karşılayacak birçok alana sahip olan kurum ve kuruluşlar vardır. Alanınıza ait olan boş pozisyona başvuruda bulunmak için öncelikle siteleri ziyaret edip ilanları kontrol etmeniz gerekir. Daha sonra İŞKUR üzerinden daha fazla ilandan faydalanmak için de form doldurmanız size avantaj sağlayacaktır. Çünkü Türkiye’nin her şehir ve bölgesinde bulunan şehir hastaneleri size ihtiyacınız olan pozisyonu haber verecektir. Diğer illerde ki pozisyonlardan haberdar olmak için ve başvuruda bulunmak için İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine form doldurmanız gerekir. Tekirdağ Şehir Hastanesi personel ilanı pozisyonundaki alımlarında; güvenlik personeli, ebe, hasta bakıcı, hasta bakım personeli acil olarak aranmaktadır. Güvenlik personeli için yaş şartı ve silahlı olması şartı aranmaktadır. Vardiyalı olarak çalışacak güvenlik personeli ilanları için İŞKUR, kariyer iş ilanları sitelerinden araştırabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer şehir hastanelerine ait iş ilanlarını ve personel alımlarını öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu