Para Kazanma

Mail Hesabı Açarak Para Kazanmak

Mail hesabı açarak para kazanmak son derece kolay gözüküyor. Bunun için mail hesabı açmayı biliyor olmanız yeterli. Üstelik mail hesabı açıp satarak 0,25 0,75 TL arasında ödeme yapan sayfalar var. Bunun dışında direkt olarak açılan bir hesabın profesyonel anlamda satışının gerçekleşmesi durumunda, önemli isimler üzerinden çok daha yüksek tutarlarda kazanç elde etmenin mümkün olacağını göreceksiniz. Bu şekilde son derece hızlı bir şekilde para kazanmak mümkün olabiliyor. Fiyat aralığı her zaman piyasaya göre şekillenir. Tamamen hangi platform üzerinden mail açmış olduğunuz ve direkt olarak sizin performansınıza göre, toplamda ne kadar kazanç elde edebileceğiniz de değişkenler arasında yer almaktadır.

Mail Nasıl Açılır?

Mail hesabı açarak para kazanmanın netleşmesi durumunda, önemli olan bir diğer husus ise mail nasıl açılır sorusu oluyor. Genel anlamda mail açabileceğiniz çok sayıda farklı platform bulunuyor. Küçük bir analiz ile hangi mail hesaplarının daha çok kazandırdığı, hangi mail hesapları üzerinden kazançlarınızı katlama ihtimalinizin olacağı gibi hususları yer alıyor. Tüm bunları değerlendirmeniz durumunda, direkt olarak siz de avantajlı bir şekilde kazanç elde etme imkanı bulabilirsiniz. Mail hesabı açmak son derece basit bir işlem olduğundan, hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Gmail hesabı açma;

Gmail hesabının açılması için önemli olan, resmi internet sayfasından işlemlerin gerçekleşmesidir. Resmi internet sitesine giriş işlemini tamamlayan kullanıcılar, yeni hesap seçeneğine tıklayarak hemen işlemlerini tamamlayabilir. Açılan sayfada sizden istenen bilgiler olacaktır. Bu bilgilerin tamamlanması ile hesap açma işlemi de sonlandırılmış olur. Hemen siz de gmail hesabının açılması için siteye giriş yaparak belirlemiş olduğunuz mail ismi, kullanıcı adı ve şifresi, doğum tarihi gibi hususları belirleyerek hesabınızı açabilirsiniz. Bu bilgilerin sonraki süreçte değişme ihtimali de olacaktır. Kullanıcı bilgileri üzerinden güncelleme yapabileceğiniz şekilde hareket edebilirsiniz. Sorun yaşamadan hemen mail açma işlemlerinin tamamlanması söz konusu olacaktır. Seçim sizin.

Mail Hesabı Satmak

Mail hesabı ile para kazanmak, mail hesabı satmak ile mümkün olabilir. Farklı firmalar tarafından açılan mail adresleri için belirlenmiş olan ücretler var. Bu ücretler üzerinden, açılan mail başına belirlenen ödemeler olacaktır. Bu ödemeleri almak için düzenli olarak mail hesabı açmanız istenir. Ayrıca firmalar tarafından ödemenin yapılması için minimum sınırlama da söz konusu olabilir. Minimum mail açma sınırına uygun olarak hareket etmeniz durumunda, sorun yaşamadan direkt olarak mail sayısına göre kazanç elde etmeniz sağlanıyor olacaktır. Siz de hemen mail hesabının satışını yapıp kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Özel mail hesabı açmanız durumunda ise sizden istenen mail için fiyatını kendinizin belirlemesi de söz konusudur.

Mail Hesabı Açma İzni

Bir kişi tarafından ya da bir internet ağı üzerinden çok sayıda mail adresinin açıldığının tespit edilmesi durumunda bazı engeller söz konusu olabilir. Bu durumda direkt olarak mail hesabı açmaya devam etmek açısından yapmanız gerekenler olacak. Önlem almak, kontrollü davranmak gibi aşama aşama size sunulan bilgiler üzerinden mail hesaplarının açılması sağlanabilir. Bunun için belirlenmiş olan önerilerimiz aşağıdaki gibidir.

Telefonunuzdan mail açıyorsanız, telefonunuzu açıp kapamanız halinde IP adresi değişecektir. Ip adresinin değişmesi yeterli olacaktır. Bunun için direkt olarak mail hesabının açılmasını sağlamak açısından telefonu aç kapa işlemi ile yeniden mail açmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Mail açma işlemleriniz için bir diğer önerimiz çok sayıda mail açma işlemi için engelleri aşmak açısından, farklı telefonlardan açma işlemlerinin yapılmasıdır. Ailenizden ya da arkadaş çevrenizden farklı telefonlar kullanarak mail adresi açma konusunda gerekenin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için sunulacak olan bu seçenekler sayesinde, çok daha hızlı bir şekilde mail hesabı açmanın da mümkün olduğunu göreceksiniz.

 

Bilgisayardan Mail Adresi Açmak

Telefona gelen engellemeleri aşmak açısından önemli olan bir diğer husus ise bilgisayar üzerinden mail adresinin açılmasını sağlamak olacak. Bilgisayar kullanmanız durumunda, direkt olarak mail adresinin açılmasının daha hızlı ve sorunsuz olması söz konusudur. Bunu değerlendirmeniz durumunda, direkt olarak siz de mail adresinin açılması için aşama aşama bilgisayardan işlem yapacaksınız. Bilgisayar üzerinden işlemlerin gerçekleşmesi için IP düzenlemesine gerek olmayacaktır. Bilgisayardan mail adresi açmak kazanmak için uygun bir alandır. Çok daha hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Sorun yaşanması durumunda yapmanız gereken farklı arama motorları kullanmak olacak. Farklı arama motorları üzerinden direkt olarak mail adresinin açılması sağlanabilir.

Mail adresi açarak para kazanmak;

Mail adresinin açılması ile para kazanmak, ilk aşama olacak. İkinci aşama ise bu adreslerin satışıdır. Direkt olarak bir site üzerinden anlaşma yaparak, açılan tüm mail adreslerini karşı tarafa satmak kazanç elde etmenin bir yoludur. Çok uygun fiyatlı gözükse de satının artması durumunda büyük ölçüde para kazanmak da mümkün olacaktır.

Mail Adresi Satarak Ne Kadar Para Kazanılır?

En çok merak edilen sorulardan biri de ne kadar kazanç elde edilecek olduğudur. Bakıldığında ödeme konusunda farklı seçeneklerin sunulduğu görülür. Çünkü ilk olarak mail adresi satarak para kazanmada, toplu olarak satılan mail adreslerinde mail adresi başına 0,75 TL ile 1,25 TL’ye kadar ödeme olduğu görülüyor. Ancak bunun dışında daha düşük fiyatlı ya da daha yüksek skalada ödemeler de söz konusu olabiliyor. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda, direkt olarak mail adresi seçiminizi yaparak hesap açabilirsiniz. Ardından da gerek toplu gerekse özel olan mail adresleri için tekli satış yapabilirsiniz. Mail adresi açarak para kazanmak mümkün olacaktır.

Mail hesabı açarak para kazanmanın dışında farklı iş alternatifleri için buradan seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda evden para kazanma veya günlük işler gibi seçenekler ilgilinizi çekiyorsa buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu